کوبیاک دست بردار نیست/ ادامه اظهارات خصمانه کاپیتان لهستان-اموزش زبان - اموزش زبان

کوبیاک دست بردار نیست/ ادامه اظهارات خصمانه کاپیتان لهستان-اموزش زبان

کایپتان والیبال لهستان بار دیگر دیدگاه منفی خود را نسبت به هواداران ایرانی بیان کرد.

به گزارش ایسنا، میشل کوبیاک به چهره حاشیه‌ای و خبرساز والیبال لهستان در چند هفته گذشته تبدیل شده است. بعد از مصاحبه ضد ایرانی او که بازتاب زیادی پیدا کرد، منجر به محرومیت ۶ جلسه‌ای و عذرخواهی فدراسیون والیبال لهستان شد اما این بازیکن لهستانی در جدیدترین صحبت‌های خود درباره مسائل اخیر پیرامون تیم ملی والیبال لهستان و اتفاقاتی که برای این تیم در ایران رخ داد سخن گفت.

صحبت‌های تازه کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان را در زیر می‌خوانیم.

– آیا بازی‌های لهستان در ایران را مشاهده کردید؟

خیر. من هیچکدام از بازی‌های لهستان در ایران را نگاه نکردم نه به این خاطر که برایم مهم نبود بلکه کارهای دیگری داشتم باید انجام می‌دادم.

– چه احساسی پیدا کردید وقتی فهمیدید که هواداران ایرانی اتوبوس تیم لهستان را متوقف کرده‌اند؟

احساس خاصی پیدا نکردم چون کاری از دستم بر نمی‌آمد. بازیکن‌ها خودشان باید به این سوال پاسخ دهند و شرایط را توصیف کنند. به نظرم آن مصاحبه که من کردم جو را ملتهب نکرد و از حساسیت هم نکاست. فکر می‌کنم در ایران همین‌طوری است و تعجبی ندارد.

– آیا از رفتار هواداران والیبال ایران ترسیدید؟

من شبکه اجتماعی ندارم ولی می‌دانم که حتی قبل‌تر از آن صحبت‌هایی که داشتم هم رفتارهای بدی از سوی هواداران ایرانی وجود داشت. سال‌هاست که چنین اتفاقی رخ می‌دهد و هواداران دارند به خانواده من توهین می‌کنند.

– از رقابت‌های لیگ ملت‌ها و آینده تیم ملی والیبال لهستان بگویید؟

ما یک بازی دشوار برابر برزیل در پیش خواهیم داشت که دیدار سختی است چون برزیل با ترکیب کامل در این رقابت‌ها شرکت کرده است و شکست دادن این تیم آسان نیست. در ادامه با ایران بازی می‌کنیم که باید این بازی را ببریم و به نیمه نهایی برسیم. بعد از آن نمی‌دانم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

انتهای پیام

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار