کار سخت گیتی پسند در اهواز، جدال برنده‌ها در تبریز-اموزش زبان - اموزش زبان

کار سخت گیتی پسند در اهواز، جدال برنده‌ها در تبریز-اموزش زبان

هفته دوم لیگ برتر فوتسال عصر فردا در شهرهای مختلف کشور پیگیری می‌شود که در مهم‌ترین بازی این هفته گیتی پسند مهمان حفاری خوزستان است.

به گزارش ایسنا، رقابت‌های لیگ برتر فوتسال فردا (چهارشنبه) وارد هفته دوم خود خواهد شد و تیم‌ها رفته‌رفته عیار خود را مشخص خواهند کرد. در حساس‌ترین بازی‌های این هفته گیتی پسند و حفاری با هم روبرو می‌شوند و مس سونگون و ستارگان ورامین برای رسیدن به دومین برد مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند.

حفاری خوزستان – گیتی پسند اصفهان

تقابل حفاری خوزستان با گیتی پسند اصفهان همواره با هیجان و حاشیه همراه بوده و با توجه به اینکه دو تیم در زمره مدعیان هستند احتمالاً فردا هم شاهد یک دیدار دیدنی و نزدیک خواهیم بود. گیتی پسند در شرایطی که در هفته اول در داربی اصفهان متوقف شد در غیاب سه بازیکن کلیدی خود به اهواز آمده و این بار می‌خواهد دست پر از میدان خارج شود تا از کورس عقب نیفتد هر چند حفاری در خانه تیم خطرناکی است و به دومین پیروزی خود فکر می‌کند.

مس سونگون – ستارگان ورامین

دو تیمی که هفته اول را با پیروزی پشت سر گذاشتند حالا برای رسیدن به دومین برد تلاش می‌کنند. ورامینی‌ها در بازی اول فراتر از انتظار ظاهر شدند و با وجودی که چند روزی از تشکیل این تیم می‌گذشت برد پر گلی مقابل فرش آرا کسب کردند اما این تیم کار دشواری در خانه مدافع عنوان قهرمانی دارد و مسی‌ها می‌خواهند تا پیش از حضور در آسیا، در هیچ دیداری دست خالی از میدان خارج نشوند.

فرش آرای مشهد – سن ایچ ساوه

فرش آرا هفته اول غافلگیر شد و در خانه ستارگان ورامین باخت بدی داد. بر عکس، سن ایچی‌ها که همه را با برد پر گل شهروند در قلعه عقاب‌ها غافلگیر کردند. حالا شاگردان اصغری مقدم مصمم به رسیدن به دومین برد هستند و فرش آرا در خانه با هیچ چیزی جز پیروزی راضی نمی‌شود. تقابل اندیشه‌های مربیان جوان دو تیم قطعاً دیدنی خواهد بود.

در سایر بازی‌های این هفته، مقاومت شهرداری البرز میزبان شهروند ساری است. این برای دومین هفته پیاپی است که مقاومتی‌ها در خانه خود بازی می‌کنند و به دومین برد خود می‌اندیشند هر چند شهروند ساری با رضا لک باید برنده شود تا باخت بد هفته اول را فراموش کند.

محمدسیمای قم هم که در هفته اول بازنده بود این هفته میزبان ارژن شیراز است که به آذرخش باخته بود. دو تیم برای کسب اولین امتیاز خود عطش دارند هر چند کفه ترازو به نفع قمی‌ها سنگینی می‌کند. در بندرعباس هم آذرخش میزبان شاهین کرمانشاه است. آذرخشی‌ها در خانه مقابل شاهین کرمانشاه برد می‌خواهند هر چند تیم تازه لیگ برتری شده شاهین با محسن خبیری می‌خواهد نشان دهد که در لیگ برتر زنگ تفریح نیست. در آخرین بازی این هفته هم هایپر شاهین شهر که هفته اول تساوی ارزشمندی در دربی اصفهان کسب کرد به مصاف اهورای بهبهان می‌رود که با باخت وارد هفته دوم شده است.

برنامه بازی‌های هفته دوم به شرح زیر است:

چهارشنبه ۱۹ مرداد – ساعت ۱۸

مقاومت شهرداری البرز – شهروند ساری (سالن انقلاب کرج)

فرش آرای مشهد – سن ایچ ساوه (سالن شهید بهشتی مشهد)

محمدسیمای قم – ارژن شیراز (سالن شهید حیدریان قم)

مس سونگون ورزقان – ستارگان ورامین (سالن پورشریفی تبریز)

آذرخش بندرعباس – شاهین کرمانشاه (سالن پاس بندرعباس)

هایپر شهر شاهین شهر – اهورا بهبهان (سالن تختی شاهین شهر)

حفاری خوزستان – گیتی پسند اصفهان (سالن امام رضا اهواز)

انتهای پیام

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار