واکنش ثوری به حواشی مجمع سالیانه فدراسیون بوکس-اموزش زبان - اموزش زبان

واکنش ثوری به حواشی مجمع سالیانه فدراسیون بوکس-اموزش زبان

رئیس فدراسیون بوکس ایران در مورد حواشی به وجود آمده در جریان برگزاری مجمع سالیانه این فدراسیون توضیح داد.

به گزارش ایسنا، مجمع سالیانه فدراسیون بوکس در حالی روز گذشته بعد از چند سال با ریاست عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، طاهره طاهریان نماینده کمیته ملی المپیک و حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس به میزبانی سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد که روابط عمومی فدراسیون بوکس هیچ اطلاع رسانی درباره برگزاری این مجمع نکرده بود تا اینکه امروز خبرهایی درباره حواشی این مجمع منتشر شد.

طبق اخبار موجود به دلیل عدم حسابرسی درست بر مسائل مالی فدراسیون بوکس، این موضوع با ناراحتی نمایندگان وزارت ورزش همراه شده است تا مجمعی که پس از سال‌ها برگزار شده بود با مشکل مواجه شود. حال قرار است تا چند ماه آینده تکلیف مسائل مالی فدراسیون بوکس به صورت جامع و کامل مشخص شده و به وزارت ورزش ارائه شود.

حسین ثوری در گفت وگو با ایسنا، در مورد حواشی به وجود آمده اظهار کرد: موضوع این است که مجمع سالیانه فدراسیون از سال ۹۲ تا ۹۶ برگزار نشده و هیچ حسابرسی دقیقی در مورد مسائل مالی آن صورت نگرفته است. ما نیز باید این حسابرسی را انجام داده و به وزارت ورزش ارائه کنیم که مسئولان فدراسیون این کار را انجام خواهند داد.

او در پاسخ به این سوال که چرا هیچ اطلاع رسانی در مورد زمان برگزاری این مجمع صورت نگرفته بود؟ گفت: این اتفاق ضعف روابط عمومی فدراسیون بود و در ادامه سعی می‌کنیم مشکل را برطرف کنیم.

رئیس فدراسیون بوکس در پاسخ به این سوال که آیا برای ارائه نتایج حسابرسی به وزارت ورزش نشست دیگری برگزار خواهد شد؟ اظهار کرد: بله، به محض رسیدگی دقیق به این موضوع نتیجه را رسماً به وزارت ورزش اعلام خواهیم کرد. البته باید بگویم که این اتفاقات را برخی افراد بزرگ‌تر از آن چیزی که هست نمایش می‌دهند.

انتهای پیام

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار