رد پای یک "ایجنت" در دعوت منتظری به تیم‌ملی زمان کی‌روش + سند-اموزش زبان - اموزش زبان

رد پای یک “ایجنت” در دعوت منتظری به تیم‌ملی زمان کی‌روش + سند-اموزش زبان

مشاور مدیرعامل استقلال که تا سال ۹۵ در این باشگاه فعالیت می‌کرده، علیه مدافع با تجربه این تیم اسنادی ارائه کرد.

به گزارش ایسنا، استقلال در اواخر لیگ هجدهم درگیر حواشی زیادی شد که در نهایت منجر به عدم نتیجه‌گیری آبی‌های پایتخت شد. یکی از این حواشی، به وجود آمدن شایعاتی مبنی بر دخالت فردی در امور داخلی باشگاه بود؛ فردی به نام محمود بابایی که تا سال ۹۵ به عنوان مشاور مدیرعامل در استقلال فعالیت می‌کرده است.

پیرو همین ماجرا، بازیکنانی مانند پژمان منتظری و خسرو حیدری صحبت‌هایی علیه مشاور اسبق استقلال انجام دادند. پژمان منتظری در آخرین دیدار استقلال در لیگ هجدهم مقابل سپیدرود، تلویحاً به این فرد اشاره کرد و گفت: “یک عده دشمن استقلال هستند و در مورد آنها صحبت می‌کنم. از آنها نمی‌ترسم و “آتو” هم دست کسی ندارم. درباره آنها حرف می‌زنم. کسانی که جرأت نمی‌کنند درباره آنها صحبتی شود، من یقه آنها را گرفته‌ام. چرا استقلال باید آخر فصل‌ها، بازیکنانش را از دست بدهد؟ چرا استقلال باید آخر فصل بازیکنانش را از دست بدهد؟ هر مشکلی دارید، ایرادی ندارد. چرا می‌گذارید آخر فصل شود و زنگ بزنید و اگر بازیکن تلفنتان را جواب نداد، بگویید او جواب ما را نداد. آن قدر بازیکن را جلوی مردم قرار ندهید. این بازیکنان به عشق مردم بازی می‌کنند. “

صحبت‌های پژمان منتظری باعث شد که بابایی پس از چند هفته مسائلی را عنوان کند تا به نوعی پاسخ مدافع استقلال را بدهد. او با ارائه مدرکی که نشان می‌دهد در فاصله زمانی سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴ ایجنت منتظری با کی‌روش یکسان بوده، خطاب به منتظری گفت: “شما سالیان سال در تیم ملی بودید. خوب است که من مطرح کنم شما صلاحیت فنی نداشتید و به خاطر قرارداد با ایجنت کی‌روش به تیم‌ملی دعوت می‌شدید؟ این حرف درست است؟ “

قرارداد منتظری با کاروالیو (ایجنت کی‌روش)

او همچنین معتقد است که اظهارات منتظری به خاطر کینه شخصی بوده است. مشاور اسبق باشگاه استقلال گفت: “در سال ۹۳ جلسه‌ای با حضور نظری جویباری، افشارزاده، ماجدی، ذی‌حساب باشگاه و نماینده آقای منتظری برگزار شد. ما طبق اسناد مالی باشگاه استقلال به نماینده این بازیکن اعلام کردیم که ۹۳ میلیون تومان به باشگاه بدهکار هستید. جالب است که استقلال به عالم و آدم بدهکار است اما منتظری به باشگاه بدهکار بود. منتظری به این خاطر که در آن زمان من پیگیر ماجرا بودم، از دست من ناراحت شد. به همین خاطر امروز من تبدیل به مافیا شده‌ام.”

البته ادعای بابایی مبنی بر تاثیر ایجنت مشترک منتظری و کی‌روش در دعوت مدافع استقلال به تیم‌ملی فوتبال، نمی‌تواند باعث شود که از توانایی‌های فنی پژمان منتظری به عنوان مدافعی باتجربه چشم‌پوشی کرد اما این ادعا باعث به وجود آمدن شائبه می‌شود.

سند بدهی منتظری به باشگاه استقلال

انتهای پیام

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار