تجمید آس از تیم ملی والیبال ایران و پرداختن به اتفاق فرودگاه شیکاگو-اموزش زبان - اموزش زبان

تجمید آس از تیم ملی والیبال ایران و پرداختن به اتفاق فرودگاه شیکاگو-اموزش زبان

سایت آس اسپانیا به اعتراض تیم ملی والیبال ایران نسبت به اتفاقات فرودگاه شیکاگو پرداخت و از این تیم تمجید کرد.

به گزارش ایسنا، ماجرای توقف چند ساعته کاروان والیبال ایران در فردوگاه شیکاگو و انتقاد ایرانی‌ها از این اتفاق از نگاه آس اسپانیا پنهان نماند و این رسانه علاوه بر پرداختن به این موضوع به تمجید از تیم ملی والیبال ایران نیز پرداخت.

این روزنامه نوشت: تیم ملی والیبال بانوان آمریکا در چین قهرمان لیگ ملت‌ها شد و اکنون شیکاگو برای ۱۰ روز میزبان لیگ ملت‌های مردان خواهد بود. ۶ تیم آمریکا، برزیل، فرانسه، لهستان، روسیه و ایران به رقابت خواهند پرداخت. کاروان ایران زمان زیادی را در فردوگاه سپری کرده تا اجازه ورود به خاک آمریکا را پیدا کند و به هتل محل اقامت خود برود. به همین خاطر نسبت به این موضوع اعتراض کرد.

رسانه‌های ایرانی در این باره نوشتند: اگر آمریکا برای اسکان تیم‌های ملی آماده نیست بهتر است میزبانی مرحله نهایی لیگ ملت‌ها را رد کند.

سایت اسپانیایی در ادامه به تمجید از تیم ملی والیبال ایران پرداخت و نوشت: ایران یکی از شگفتی سازهای مرحله نهایی است که توانست ژاپن و چین را با هدایت سرمربی صربستانی خود به نام ایگور کولاکوویچ کنار بزند. تیم پارسی عملکرد قابل توجهی داشت. این تیم بازیکنان قد بلندی داد و یکی از بهترین‌های پاسورهای حال حاضر دنیا را در ترکیب خود می‌بیند.

در لیگ ملت‌ها ۱۶ تیم برتر از نقاط مختلف جهان در مرحله نخست به رقابت پرداختند و ایرانی‌ها فرصت پیدا کردند قدرت خود را بالاترین سطح والیبال جهان نشان دهند. این تیم در نخستین بازی اش در مرحله نهایی به مصاف لهستان می‌رود.

انتهای پیام

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار