استقبال بسیج ورزشکاران از بانوی جودوکار ورزش کارگری-اموزش زبان - اموزش زبان

استقبال بسیج ورزشکاران از بانوی جودوکار ورزش کارگری-اموزش زبان

در حالی شب گذشته کاروان ورزش کارگری ایران از بازی‌های جهانی اسپانیا به میهن بازگشت که علاوه بر مسوولان کمیته المپیک و وزارت کار چند تن از بانوان به نمایندگی از بسیج ورزشکاران به استقبال آزیتا شکاری بانوی جودوکار آمدند.

به گزارش ایسنا، کاروان ورزشی ایران با کسب ۱۳۸ مدال در بازیهای جهانی کارگری در تورتوسای اسپانیا درخشش چشمگیری داشت و رکورد مدالی ایران در دو دوره قبلی این بازی‌های را شکست.

کاروان ایران که ۶۱ مدال طلا، ۴۸ نقره و ۲۹ برنز در این رقابت‌ها بدست آورد، شب گذشته با استقبال ضیا الدین شجاعی برهان و محمد دادگان مشاوران وزیر کار و همچنین کیکاووس سعیدی سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک و حضور پر تعداد خانواده های ورزشکاران وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شد.

ضمن اینکه آزیتا شکاری بانوی جودوکار  که در این مسابقات حاضر به دست دادن با مسئول برگزاری مسابقات نشده بود، مورد استقبال گروهی از بانوان بسیج ورزشکاران قرار گرفت.

شکاری در مورد اتفاقات رخ داده در اسپانیا گفت: مسئول برگزاری مسابقات در زمان توزیع مدال قصد دست دادن با من را داشت که من بخاطر اعتقادات و ارزشهای‌مان از این کار امتناع کردم. هر چند این فرد بر دست دادن اصرار داشت و حتی دقایقی مراسم توزیع مدال را هم ترک کرد، اما من بخاطر حفظ ارزش‌های اسلامی حاضر به انجام چنین کاری نشدم چرا که اعتقاداتمان با ارزش تر از هر مدال و مقامی است.

به گزارش ایسنا، کاروان ورزش کارگری ایران در رشته های کشتی فرنگی، کشتی ساحلی، والیبال ساحلی، جودو، دوومیدانی، شنا، کاراته، تنیس روی میز و پتانک در این رقابتها حضور داشت که بانوان هم در چهار رشته جودو، تنیس روی میز، دوومیدانی و پتانک نماینده داشتند.

رتبه کاروان ایران در بین ۴۲ کشور شرکت کننده هنوز از سوی مسئولان برگزاری مسابقات اعلام نشده است.

انتهای پیام

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار