آخرین وضعیت پرداخت بدهی پروپئیچ/ ماندن یا نماندن پاتوسی امشب مشخص می‌شود-اموزش زبان - اموزش زبان

آخرین وضعیت پرداخت بدهی پروپئیچ/ ماندن یا نماندن پاتوسی امشب مشخص می‌شود-اموزش زبان

یک عضو هیات مدیره باشگاه استقلال می‌گوید تا ۴۸ ساعت آینده منتظر وصول طلب‌شان از فیفا می‌مانند ولی اگر این اتفاق نیفتاد، خودشان بودجه مورد نیار برای پرداخت بدهی پروپئیچ را تامین می‌کنند.

به گزارش ایسنا، اسماعیل خلیل‌زاده، عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در یک برنامه تلویزیونی درباره پرونده پروپئیچ اظهار کرد: با توجه به طلبی که از فیفا داشتیم، آقای تاج نامه‌ای دادند که معاون باشگاه عازم مقر فیفا شد و پیگیر طلب ۸۵۰ هزار دلاری ما شد تا بتوانیم ۴۳۰ هزار دلار طلب پروپئیچ را پرداخت کنیم. طبق قرار ما ۵ روز دیگر از قرار ما مانده است و هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است.

او افزود: ما ۴ بازیکن در جام جهانی داشتیم و ۸۵۰ هزار دلار بابت آن طلب داریم. دو روز مقر فیفا تعطیل بود برای همین قرار شد امروز نامه آن را بزنند. اگر تا ۴۸ ساعت آینده خبری نشد، باشگاه منابع مورد نیاز را تأمین خواهد کرد و پول پروپئیچ را پرداخت می‌کند اما تا دقیقه آخر منتظر طلب‌مان از فیفا می‌مانیم. ما تمام تلاش‌مان را برای پرداخت پروپئیچ کردیم و همانطور که می‌دانیم تیم را از حالت بحرانی درآوردیم و تیم وضعیت خوبی دارد. ما تمام تلاش‌مان را کردیم و می‌کنیم ولی در درجه اول به دنبال وصول طلب‌مان هستیم و در مهلتی که داریم به دنبال آن می‌رویم ولی اگر وصول نشد، این پول را تأمین می‌کنیم.

این عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در پایان درباره وضعیت بازگشت پاتوسی به این تیم توضیح داد: معاون باشگاه با او در حال مذاکره است و تا امشب وضعیت او مشخص می‌شود.

انتهای پیام

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار